Kąpanie Dory - Gry Dora

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Dora Bathing

Kąpanie Dory

Kąpanie Dory
Kąpanie Dory to nasza najnowsza gra o przygodach zabawnej podróżniczki Dory z bajki Dora Poznaje Świat. Zanim Dora wybierze się na kolejną, niesamowitą przygodę musi się porządnie wymyć i wykąpać. Waszym zadaniem będzie przygotowanie dla dziewczynki odprężającej kąpieli w gorącej wodzie i dopilnowanie, aby dokładnie wszystko umyła. Musicie dokładnie umyć jej włosy za pomocą szamponu, ręce, zęby oraz całe ciało. Po kąpieli na pewno będzie czuła się zrelaksowana i gotowa na nową przygodę!

W grę online Kąpanie Dory do tej pory zagraliście w sumie 2207 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 8. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 8 graczom, i otrzymała 8 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 100 punktów na 100 możliwych. Status gry: Świetna. Gra Kąpanie Dory została dodana do naszego serwisu 2016-02-20 o godzinie 12:02.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Kąpanie Dory online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry dora dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry dora pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry dora

Dora i Boots Ucieczka 2Kąpanie DoryDora i Poparzenia SłoneczneDora i Szycie UbrańDora i Przygoda na FarmieDora i Przygody na Śniegu
Mamy nadzieję, że gra Kąpanie Dory przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-20 o godzinie 12:02, i jak do tej pory graliście w nią 2207 razy. Obecnie w kategorii z grami dora znajduje się 6 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!