Dora i Przygody na Śniegu - Gry Dora

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Dora Snow Challenges

Dora I Przygody Na Śniegu

Dora i Przygody na Śniegu
Dora the Explorer to zabawna bajka dla najmłodszych, której główną bohaterką jest mała podróżniczka o imieniu Dora. Dzisiaj razem z nią pobawicie się na śniegu i pomożecie jej w różnych, zimowych aktywnościach na śniegu. Będziecie mogli zbudować bałwana składając go ze wszystkich potrzebnych części, razem z Dorą zrobicie na śniegu orzełka, postaracie się przejść labirynt, poszukacie ukrytych przedmiotów ukrytych na obrazku z Dorą, postaracie się złapać jak najwięcej spadających płatków śniegu i nie tylko! Zapraszamy do gry!

W grę online Dora i Przygody na Śniegu do tej pory zagraliście w sumie 1619 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 4. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 3 graczom, i otrzymała 3 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 75 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Dora i Przygody na Śniegu została dodana do naszego serwisu 2016-02-20 o godzinie 11:02.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Dora i Przygody na Śniegu online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry dora dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry dora pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry dora

Dora i Boots Ucieczka 2Kąpanie DoryDora i Poparzenia SłoneczneDora i Szycie UbrańDora i Przygoda na FarmieDora i Przygody na Śniegu
Mamy nadzieję, że gra Dora i Przygody na Śniegu przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-20 o godzinie 11:02, i jak do tej pory graliście w nią 1619 razy. Obecnie w kategorii z grami dora znajduje się 6 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!