Psi Patrol Ukryte Gwiazdy - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Paw Patrol Hidden Stars

Psi Patrol Ukryte Gwiazdy

Psi Patrol Ukryte Gwiazdy
Kolejna, zabawna gra dla wszystkich fanów Psiego Patrolu. Jak dobrze radzicie sobie z grami na spostrzegawczość? Za chwilę będziecie mogli się o tym przekonać. Musicie znaleźć wszystkie gwiazdki ukryte na obrazku przedstawiającym bohaterów Psiego Patrolu. Za pomocą myszki przesuwajcie po ekranie lupę i szukajcie gwiazdek. Niektóre z nich na pewno od razu zauważycie, jednak czasami będziecie musieli się trochę natrudzić aby je dostrzec. Na pewno prędziej czy później uda Wam się znaleźć każdą z nich. Koniecznie zagrajcie także w inne gry z zabawnymi psami w naszej kategorii Psi Patrol! Zapraszamy do gry!

W grę online Psi Patrol Ukryte Gwiazdy do tej pory zagraliście w sumie 23328 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 140. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 108 graczom, i otrzymała 108 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 77 punktów na 100 możliwych. Status gry: Bardzo Dobra. Gra Psi Patrol Ukryte Gwiazdy została dodana do naszego serwisu 2016-02-19 o godzinie 17:02.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Psi Patrol Ukryte Gwiazdy online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Psi Patrol do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Szukanie Par z Psim PatrolemKolorowanka z Bohaterami Nick JrZapamiętywanie Kart z PieskamiTajna Misja Psiego PatroluPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2Psi Patrol i Misja PoszukiwawczaPsi Patrol Bezpieczeństwo to PodstawaTracker i Misja w DżungliPsi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze Skye
Mamy nadzieję, że gra Psi Patrol Ukryte Gwiazdy przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-19 o godzinie 17:02, i jak do tej pory graliście w nią 23328 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 35 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!