Platformowy Minecraft Ulepszona Wersja - Gry Minecraft

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Mine Blocks

Platformowy Minecraft Ulepszona Wersja

Platformowy Minecraft Ulepszona Wersja
Czy macie ochotę spróbować swoich sił w kolejnej odsłonie platformowego Minecrafta? Mine Blocks to gra, która powstała już jakiś czas temu, więc być może już kiedyś mieliście okazję w nią zagrać, jednak jest cały czas udoskonalana. Gra, w którą za chwilę zagracie to nieco ulepszona wersja poprzedniczki. Za chwilę zostaniecie rzuceni w mroczny świat i pozostawieni tam na pastwę losu. W świecie gry panuje noc a w tle widać blask księżyca. Razem z naszym pikselowym bohaterem musimy rozpocząć zbieranie surowców i tworzenie narzędzi. Bez tego nie będziemy w stanie przetrwać. W mrokach czają się zombie gotowe zaatakować nas w każdej chwili. Kopcie tunele i poznawajcie świat gry przemierzając go wzdłuż i wszerz. Powodzenia!

W grę online Platformowy Minecraft Ulepszona Wersja do tej pory zagraliście w sumie 7102 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 77. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 67 graczom, i otrzymała 67 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 87 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Platformowy Minecraft Ulepszona Wersja została dodana do naszego serwisu 2016-02-13 o godzinie 23:02.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Platformowy Minecraft Ulepszona Wersja online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry minecraft dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry minecraft pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry minecraft

Platformowy Minecraft Ulepszona WersjaPlatformowy Minecraft 2Platformowy MinecraftPapierowy Minecraft 2DPlatformowy MinecraftMinecraft Parkowanie SamochoduKlon Minecrafta 3Minecraft Pojedynki DeathmatchMinecraft Zombie Survival
Mamy nadzieję, że gra Platformowy Minecraft Ulepszona Wersja przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 23:02, i jak do tej pory graliście w nią 7102 razy. Obecnie w kategorii z grami minecraft znajduje się 9 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!