Psi Patrol i Ogród Przyjaciół - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Nick Jr Friendship Garden

Psi Patrol I Ogród Przyjaciół

Psi Patrol i Ogród Przyjaciół
Przyjaciele z ekipy Psiego Patrolu postanowili stworzyć swój własny ogród przyjaciół, w którym będą mogli spędzać ze sobą miłe popołudnia. Friendship Garden to wspaniała gra dla dzieci, podczas której pomożecie psom zebrać wszystkie przedmioty potrzebne do uprawiania ogródka. Gra podzielona jest na kilka części. Najpierw będziecie jeździli samochodem i szukali łopatki, grabi i konewki. Następnie będziecie zbierali nasiona kwiatów, a na końcu zabawicie się w ogrodników i zasadzicie je w ogródku. Oczywiście będziecie także mogli ogródek udekorować!

W grę online Psi Patrol i Ogród Przyjaciół do tej pory zagraliście w sumie 19521 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 134. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 112 graczom, i otrzymała 112 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 84 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Psi Patrol i Ogród Przyjaciół została dodana do naszego serwisu 2016-02-13 o godzinie 18:02.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Psi Patrol i Ogród Przyjaciół online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Psi Patrol do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Szukanie Par z Psim PatrolemKolorowanka z Bohaterami Nick JrZapamiętywanie Kart z PieskamiTajna Misja Psiego PatroluPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2Psi Patrol i Misja PoszukiwawczaPsi Patrol Bezpieczeństwo to PodstawaTracker i Misja w DżungliPsi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze Skye
Mamy nadzieję, że gra Psi Patrol i Ogród Przyjaciół przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 18:02, i jak do tej pory graliście w nią 19521 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 35 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!