Psi Patrol Impreza Świąteczna - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Nick Jr Holiday Party

Psi Patrol Impreza Świąteczna

Psi Patrol Impreza Świąteczna
Kolejna, wspaniała gra od Nick Jr która na pewno bardzo Wam się spodoba. Waszym zadaniem będzie zebranie wszystkich przedmiotów potrzebnych do zorganizowania świątecznej imprezy przez Dorę. Dora zaprosi Was do gry i wytłumaczy jej zasady. Są one bardzo proste. Razem z bohaterami Psiego Patrolu będziecie musieli zebrać wszystkie przedmioty w czterech zabawnych grach platformowych. Poprowadzicie bohaterów przez ośnieżone miasto i skacząc po dachach będziecie zbierali słodycze i inne przedmioty.

W grę online Psi Patrol Impreza Świąteczna do tej pory zagraliście w sumie 18295 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 141. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 116 graczom, i otrzymała 116 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 82 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Psi Patrol Impreza Świąteczna została dodana do naszego serwisu 2016-02-13 o godzinie 17:02.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Psi Patrol Impreza Świąteczna online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Psi Patrol do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Szukanie Par z Psim PatrolemKolorowanka z Bohaterami Nick JrZapamiętywanie Kart z PieskamiTajna Misja Psiego PatroluPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2Psi Patrol i Misja PoszukiwawczaPsi Patrol Bezpieczeństwo to PodstawaTracker i Misja w DżungliPsi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze Skye
Mamy nadzieję, że gra Psi Patrol Impreza Świąteczna przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 17:02, i jak do tej pory graliście w nią 18295 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 35 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!