Dora i Psi Patrol Plac Zabaw - Gry Psi Patrol

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Nick Jr Puppy Playground

Dora I Psi Patrol Plac Zabaw

Dora i Psi Patrol Plac Zabaw
Nick Jr Puppy Playground to wspaniała gra dla najmłodszych miłośników bajek Nick JR. Przeniesiemy się do placu zabaw, do którego zaprosi nad Dora z bajki Dora Poznaje Świat. Przywita nas również Marshall, jeden z bohaterów bajki Psi Patrol. Razem z bohaterami będziecie mieli okazję wykazać się w wielu różnych konkursach i wykonać różne zadania. Będziecie mogli pomóc czterem zwierzakom na placu zabaw w pływaniu na czas, strzelaniu wodą do balonów, zbieraniu spadających chrupek, naprawianiu drabiny, skakaniu przez płotki, kopaniu w ziemi, czesaniu psów i nie tylko!

W grę online Dora i Psi Patrol Plac Zabaw do tej pory zagraliście w sumie 13010 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 74. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 62 graczom, i otrzymała 62 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 84 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Dora i Psi Patrol Plac Zabaw została dodana do naszego serwisu 2016-02-13 o godzinie 17:02.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Dora i Psi Patrol Plac Zabaw online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry psi patrol dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry psi patrol pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Kolorowanki Psi Patrol do druku
Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry psi patrol

Szukanie Par z Psim PatrolemKolorowanka z Bohaterami Nick JrZapamiętywanie Kart z PieskamiTajna Misja Psiego PatroluPsi Patrol Szukanie Gwiazdek 2Psi Patrol i Misja PoszukiwawczaPsi Patrol Bezpieczeństwo to PodstawaTracker i Misja w DżungliPsi Patrol Plażowy PatrolAkademia Psiego PatroluPsi Patrol KolorowankaSkakanie ze Skye
Mamy nadzieję, że gra Dora i Psi Patrol Plac Zabaw przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 17:02, i jak do tej pory graliście w nią 13010 razy. Obecnie w kategorii z grami psi patrol znajduje się 35 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!