Księżnizka Elsa i Leczenie Renifera Svena - Gry Kraina Lodu

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Sven Pet Rescue

Księżnizka Elsa I Leczenie Renifera Svena

Księżnizka Elsa i Leczenie Renifera Svena
Jeśli oglądaliście film Disney Frozen na pewno Waszej uwadze nie umknął pewien zabawny renifer o imieniu Sven. Dzisiejsza gra będzie skupiała się właśnie na nim. Pewnego dnia renifer jak zwykle biegał po ośnieżonym lesie. Niestety w pewnym momencie poślizgnął się na lodzie i spadł z wysokiego urwiska, a następnie do lodowatej wody. Na szczęście leśne zwierzęta w porę powiadomiły Elsę o wypadku przyjaciela, więc księżniczka czym prędzej popędziła mu na ratunek. Na szczęście nic poważnego się zwierzakowi nie stało. Wygląda jednak na to, że strasznie przemarzł, a dodatkowo dobrały się do niego piranie. Razem z księżniczką zabawicie się w weterynarzy i pomożecie reniferowi wrócić do zdrowia. Jego rogi praktycznie zamarzły, więc jedyne co będziecie mogli zrobić to wziąć do ręki młotek i skuć lód. Następnie będziecie musieli rozgrzać renifera i podać mu lekarstwo na przeziębienie. Miłej gry!

W grę online Księżnizka Elsa i Leczenie Renifera Svena do tej pory zagraliście w sumie 3344 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 22. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 20 graczom, i otrzymała 20 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 91 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Księżnizka Elsa i Leczenie Renifera Svena została dodana do naszego serwisu 2015-09-11 o godzinie 18:09.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Księżnizka Elsa i Leczenie Renifera Svena online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry kraina lodu dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry kraina lodu pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry opieka nad zwierzętami

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry kraina lodu

Kraina Lodu WyścigKraina Lodu Szukanie GwiazdPrzemiana Elsy w RoszpunkęElsa i Poród BliźniakówElsa i Opieka nad DzieckiemRelaks Elsy w SpaCałowanie Anny i KristoffaRodzenie Dziecka z ElsąKraina Lodu Szukanie ŚnieżekKolorowanka Anny i ElsyGarderoba Księżniczki ElsyAnna w Szpitalu Poród
Mamy nadzieję, że gra Księżnizka Elsa i Leczenie Renifera Svena przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2015-09-11 o godzinie 18:09, i jak do tej pory graliście w nią 3344 razy. Obecnie w kategorii z grami kraina lodu znajduje się 129 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!