Znajdź Różnice Zygzak McQueen - Gry Zygzak Mcqueen

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Disney Pixar Cars 2 Spot The Difference

Znajdź Różnice Zygzak McQueen

Znajdź Różnice Zygzak McQueen
Zygzak zaprasza Was do zagrania w kolejną grę z jego udziałem. Tym razem będziecie musieli dać z siebie wszystko i odszukać wszystkie różnice ukryte na obrazku przedstawiającym go na tle potężnego wybuchu i lecącego w górze samolotu. Gry w szukaniu różnic wbrew pozorom nie są wcale takie łatwe. Polegają one na bardzo uważnym przyglądaniu się obu przedstawionym obrazkom i odnajdywaniu w nich detali, które nie znajdują się na drugiej scenie. Czasami różnice mogą być ledwo widoczne, więc będziecie musieli wyostrzyć swój wzrok aby każdą z nich znaleźć. Pamiętajcie jednak, że nie możecie popełnić zbyt wielu błędów, ponieważ każde kliknięcie spowoduje stratę życia i utratę punków zdobytych wcześniej. Zanim klikniecie w jakieś miejsce dobrze się mu przyjrzyjcie. Jeśli natomiast nie popełnicie zbyt wielu pomyłek przejdziecie do kolejnego poziomu i spróbujecie swoich sił w szukaniu różnic na kolejnych obrazkach z filmu Auta!

W grę online Znajdź Różnice Zygzak McQueen do tej pory zagraliście w sumie 10566 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 26. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 23 graczom, i otrzymała 23 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 88 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Znajdź Różnice Zygzak McQueen została dodana do naszego serwisu 2015-09-02 o godzinie 20:09.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Znajdź Różnice Zygzak McQueen online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry zygzak mcqueen dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry zygzak mcqueen pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry zygzak mcqueen

Ekstremalny Wyścig ZygzakaUkładanie Obrazków ZygzakaZnajdź Różnice Zygzak McQueenUkładanka Auta 2Tuningowanie ZygzakaKolorowanka Zygzaka McQueenaUkryty Alfabet ZygzakaJazda z Zygzakiem po MieścieUkładanka z Filmu Auta 2Zygzak i Zimowy WyścigTuningowanie ZygzakaKolorowanka z Zygzakiem McQueenem
Mamy nadzieję, że gra Znajdź Różnice Zygzak McQueen przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2015-09-02 o godzinie 20:09, i jak do tej pory graliście w nią 10566 razy. Obecnie w kategorii z grami zygzak mcqueen znajduje się 17 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!