Praca Nowojorskiego Taksówkarza

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Praca Nowojorskiego Taksówkarza

Obrazek gry Praca Nowojorskiego Taksówkarza
Na grydladzieci-24.pl już od dawna nie pojawiały się gry taxi, więc czas nadrobić zaległości. Mamy przyjemność zaprosić Was do zagrania w jedną z najlepszych gier taksówkowych, jakie do tej pory powstały. New York Taxi License to gra 3D, w której będziecie mogli poczuć się jak prawdziwi taksówkarze i rozpocząć pracę na zatłoczonych ulicach Nowego Jorku. Całą akcję gry oglądamy z tyłu, widząc przed sobą samochód. Nie myślcie, że od razu wyruszycie w trasę i zaczniecie zarabiać pieniądze wożąc pasażerów. Najpierw musicie udowodnić, że potraficie świetnie prowadzić samochód i jeszcze lepiej radzić sobie z parkowaniem! Podczas każdej misji musicie dojechać do miejsca wskazanego przez strzałkę i bezpiecznie zaparkować taxi w obrębie okrągłego pola. Po wykonaniu szeregu takich misji w końcu zdobędziecie upragnioną licencję taksówkarza i będziecie mogli ruszać na pierwszy kurs. Gra posiada bardzo ładną grafikę, więc na pewno się nie zawiedziecie!
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Taxi

Praca Nowojorskiego Taksówkarza obrazekTaxi i Przewożenie Pasażerów obrazekEkspresowa Taksówka obrazekJazda Londyńską Taksówką obrazekWożenie Pasażerów Taksówką obrazekParkowanie Taxi obrazekParkowanie Taxi 3D obrazek
Mamy nadzieję, że gra Praca Nowojorskiego Taksówkarza przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 10:02, i jak do tej pory graliście w nią 449 razy. Obecnie w kategorii z grami księżniczki znajduje się 67 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!