Taxi i Przewożenie Pasażerów

Grydladzieci-24.pl
    Witajcie na naszej stronie z najlepszymi grami dla dzieci! Wybierzcie gry ze swojej ulubionej kategorii i grajcie!

Taxi i Przewożenie Pasażerów

Obrazek gry Taxi i Przewożenie Pasażerów
Przekonajcie się, jak na co dzień wygląda praca taksówkarza! Wsiądźcie do żółtego samochodu z napisem TAXI i wyruszcie na pierwszy kurs! Taxi Pickup to gra zupełnie inna niż klasyczne gry samochodowe. Tutaj będziecie musieli wykazać się umiejętnością planowania trasy tak, aby każdy pasażer dojechał do wybranego przez siebie miejsca. Gdy rozpoczniecie zabawę na początek przeniesiecie się na ulice Hong Kongu. Całą akcję oglądamy z góry widząc miasto oraz pasażerów czekających na transport. Naszym zadaniem jest narysowanie drogi po której nasza taksówka przejedzie. Musimy przy tym tak kombinować, aby nasz taksówkarz po drodze wziął wszystkich pasażerów a następnie dowiózł ich do celu jak najkrótszą trasą. W grze znajdziecie bardzo dużo różnych poziomów oraz różne miasta.
Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry księżniczki dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry księżniczki pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne Gry Taxi

Praca Nowojorskiego Taksówkarza obrazekTaxi i Przewożenie Pasażerów obrazekEkspresowa Taksówka obrazekJazda Londyńską Taksówką obrazekWożenie Pasażerów Taksówką obrazekParkowanie Taxi obrazekParkowanie Taxi 3D obrazek
Mamy nadzieję, że gra Taxi i Przewożenie Pasażerów przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2016-02-13 o godzinie 10:02, i jak do tej pory graliście w nią 449 razy. Obecnie w kategorii z grami księżniczki znajduje się 67 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!