Mała Hania w Gabinecie Dentysty - Gry Baby Hazel

Grydladzieci-24.pl
    Oryginalny tytuł gry: Baby Hazel Gums Treatment

Mała Hania W Gabinecie Dentysty

Mała Hania w Gabinecie Dentysty
Baby Hazel zaprasza Was do swojej nowej gry, która tym razem pozwoli Wam odwiedzić wraz z nią gabinet dentystyczny. Ta wizyta będzie konieczna, ponieważ ostatnio z jej dziąsłami dzieje się coś niedobrego. Nie może gryźć twardych rzeczy, ponieważ od razu czuje dokuczliwy ból. Grę rozpoczniecie od zabawy z braciszkiem Hani, czyli małym Mattem. Dziecko ciągle płacze, więc będziecie musieli pomóc Hazel znaleźć jakiś sposób na uspokojenie bobasa. Dobrym pomysłem będzie zrobienie z kilku rzeczy własnej roboty grzechotkę. Po chwili jednak do pokoju wejdzie mama dzieci i zabierze Hanię do dentysty. Podczas wizyty w gabinecie stomatologa będziecie musiały dodawać jej otuchy i pomagać doktorowi w wykonywaniu różnych czynności. Na pewno doskonale sobie poradzicie a Hazel ani razu się nie rozpłacze!

W grę online Mała Hania w Gabinecie Dentysty do tej pory zagraliście w sumie 4450 razy. Liczba wszystkich, oddanych na nią głosów wynosi obecnie 28. Jak do tej pory gra przypadła do gustu 27 graczom, i otrzymała 27 łapek w górę. Jej obecna ocena wynosi 96 punktów na 100 możliwych. Status gry: . Gra Mała Hania w Gabinecie Dentysty została dodana do naszego serwisu 2015-04-17 o godzinie 16:04.

Instrukcja

Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji podanych w grze.

Oprócz powyższych instrukcji należy dokładnie przestrzegać instrukcji zawartych w grze. Przez większość czasu to właśnie one pomogą ci ukończyć każdy poziom gry Mała Hania w Gabinecie Dentysty online. Po zakończeniu gry z maksymalną ilością punktów możesz zagrać również w inne gry z kategorii gry baby hazel dla dzieci.

Dodatkowe informacje i tagi gry

Zostańcie z nami i często odwiedzajcie naszą stronę, a nasz zespół administracyjny zadba o to, aby nowe gry baby hazel pojawiały się jak najczęściej! Życzymy miłej zabawy i wielu zdobytych punktów!

Gry mała haniaGry dentysta

Jeśli spodobała Ci się ta gra, będziemy wdzięczni, jeśli polecisz ją swoim znajomym na Facebooku oraz NK.pl! Wykorzystaj do tego przyciski znajdujące się powyżej. Nie zapomnij również na nią zagłosować klikając łapkę w górę lub w dół. Poniżej możesz również skomentować grę, dzięki czemu inni gracze poznają Twoją opinię na jej temat.

Zagraj również w inne gry baby hazel

Mała Hania u LekarzaMała Hania Jako FarmaceutkaMała Hania Muzyczna UbierankaMała Hania jako Mechanik SamochodowyMała Hania jako AstronautkaBaby Hazel Dzień SzczepieniaMała Hania Sprzątanie KuchniMała Hania w Parku DinozaurówMała Hania Jako StrażakHazel Dentystka UbierankaMała Hania i Noc HalloweenMała Hania i Dzień Dziadków
Mamy nadzieję, że gra Mała Hania w Gabinecie Dentysty przypadła Wam do gustu i już wkrótce znów w nią zagracie! Gra została dodana 2015-04-17 o godzinie 16:04, i jak do tej pory graliście w nią 4450 razy. Obecnie w kategorii z grami baby hazel znajduje się 47 gier. Nasz zespół administracyjny każdego dnia dodaje nowe tytuły, więc zaglądajcie na grydladzieci-24.pl jak najczęściej, a na pewno nie będziecie się nudzić i zawsze znajdziecie u nas to, czego szukacie!